בית » חמשת הכאבים שבעלי עסקים חווים

חמשת הכאבים שבעלי עסקים חווים

שמי דני פרקש ואני יועץ שיווקי כבר 17 שנה.

המומחיות שלי היא שיווק אקטיבי שהוא השיווק היעיל ביותר ואף לא עולה שקל אחד.

במסר הזה אני מתכוון לשתף אתכם בבעיות ובכאבים שיש לבעלי עסקים לאחר שנפגשתי וייעצתי לכ 1400 מהם.

  • הכאב הראשון של בעלי עסקים הוא עצם הצורך בשיווק !!! כולם אומרים לי את אותו הדבר – “תן לי לעבוד במקצוע שלי מבוקר ועד ערב, אבל אל תבקש ממני יום יום לשווק… אני שונא/ת לשווק”.

מרביתם המוחלטת של בעלי העסקים שונאים את העיסוק המתמיד בשיווק.

  • הכאב השני של בעלי עסקים הוא שגם אם הם עושים שיווק ובמינון גבוה, הרי שמנגד, הלקוחות הם מאוד פאסיביים וקשה מאוד לשכנע אותם לפעול/לקנות/להקשיב, ליצור קשר איתנו וכו’.

  • כאב שלישי הוא שבעל העסק בטוח שהוא ממש מעולה מקצועית ולא מבין למה הלקוחות לא עומדים אצלו בתור. וגם אם גייס לקוח חדש, הרי שמחר, הוא חייב לבדוק מהיכן הוא מגייס את הלקוח הבא…

  • כאב רביעי הוא שאין זרם מתמיד של לקוחות והעסק לא יציב אלא סובל מעליות וירידות. המצב של חוסר יציבות בעסק גוזל שעות שינה רבות מעיניו של העצמאי.

  • כאב חמישי הוא הוצאה כספית גדולה מאוד בשיווק הפאסיבי: פלאיירים, קידום בגוגל ובפייסבוק, פרסום במדיות השונות, מיתוג העסק והכול תוך חשיבה שאם אני לא עושה את הדברים האלה אז אני לא קיים… השיווק הפאסיבי לא מביא לתוצאות רצויות – ההוצאה גבוהה והתוצאה מאוד לא מספקת.

לכל הכאבים האלה יש פתרון: שיווק אקטיבי.

השיווק האקטיבי מביא לתוצאות שיווקיות מדהימות, לשטף נכנס וקבוע של לקוחות חדשים לעסק מבלי שתצטרך להשקיע מאמץ, זמן או שקל אחד בשיווק ומיתר את הצורך בשיווק אינסופי ויומיומי…

השורה התחתונה היא ששיווק מוצלח לא צריך לעלות שקל.

Share This Post
Have your say!
0 1
Top