בית » המלצות

המלצות

אנו גאים בהמלצות של העסקים ששירתנו - הם התגמול המספק ביותר עבור העבודה שאנו עושים.

דני לימד אותי איך אפשר להגיע לקהל לקוחות ממוקד ללא השקעה כספית

דני מלווה אותי בשלבים של הקמת עסק בתחום האנגלית. הפגישות עם דני ענייניות באווירה נעימה. דני לימד אותי איך אפשר להגיע לקהל לקוחות ממוקד ללא השקעה כספית בפרסום ושיווק. הוא עזר לי לבנות תוכנית עסקית מקצועית שאני יכולה להציג אותה בפני משקיעים שונים. הליווי של דני נסך בי ביטחון ואמונה ביכולת שלי לנהל עסק בצורה עצמאית. כמו כן עזר למצוא פתרונות פרקטיים לבעיות שהתעוררו בדרך.

על העסק

English Culture Center (מרכז תרבות אנגלית) הינו מרחב להוראת השפה והתרבות האנגלית ברמות שונות. המרכז מאפשר למידת השפה בתנאים אופטימליים בהתאם לצורכי הלקוח. הלמידה היא פרטנית או בקבוצות קטנות. קהלי היעד הם תלמידי בתי ספר, אנשי עסקים, מבוגרים וכל אדם שמעוניין לשפר מיומנויות השפה האנגלית.

קצת עליי

שמי רוית רוטנברג, מורה לאנגלית בעלת תואר שני בפיתוח מערכות חינוך ושתי תעודות הוראה: בחינוך מיוחד ובאנגלית. בשנים האחרונות אני עוסקת בהוראת האנגלית בפריפריה. נוכחתי לדעת שקיים קושי בהקניית השפה במסגרת בתי הספר. לכן החלטתי להקים מרכז שייתן מענה איכותי ויעיל לתושבי הפריפריה.

מרכז תרבות אנגלית
רווית רוטנברג

אורמור
עמי אור - מנכ"ל

אני ממליץ בחום לכל בעל עסק באשר הוא

אני מבקש להביע את הערכתי הרבה לניסיון המקצועי שלך, לשכל הישר ולשיטות העבודה הלא שגרתיות שלך במתן ייעוץ שיווקי ובליווי עסקי. מצאתי בך פרטנר, המבין עניין והמסוגל לדלות מתוך המוץ את עיקר הבעיה ולמקד את הטיפול שלך בכל עסק, בדיוק בנושא הנדרש המציק לו. אני ממליץ בחום לכל בעל עסק באשר הוא, להיעזר בשירותיך.

על העסק

אורמור קיימת מ 2009 כחברת ייעוץ שהמוטו שלה הוא נותנים תשובות! מביאים תוצאות!, העוסקת בתחומים הבאים:

 • ליווי עסקי לעסקים משלב שלפני ההקמה של המיזם ועד להקמתו ולאחר מכן ליווי העסק ובעליו בנושאי שקשורים לשיווק, מכירות, פתוח עסקי אימון אישי, ניהול זמן ועוד.
 • ייעוץ שיווקי – החל מהגדרת חזון, פתוח אסטרטגיות שיווק, מיצוב, מיתוג, בידול, תמהיל שיווק ועוד.
 • מכירות – הקמת מערכי מכירה בארץ ובחו”ל כולל קביעת פרופיל איש המכירות הרצוי ואימון אנשי המכירות. הקמת מערכות שיווק בחו”ל.
 • פתוח עסקי – איתור קווי מוצר חדשים עבור הלקוחות, חדשנות, מחקרי שוק, כתיבת תכניות עסקיות ללקוחות ואיתור משקיעים.
 • הרצאות וסדנאות- הרצאות מסוגים שונים בתחומי השיווק והמכירות, סדנאות באומנות המכירה, סדנאות בניהול משא ומתן, התווית חזון, קביעת השפה והזהות התאגידית, סיעור מוחות ועוד.
 • כותב מאמרים ותכנים בתחומי השיווק, מכירות, פתוח עסקי. כתב ספרים כגון המדריך המלא לעסקים ולא לאנשי מכירות בלבד.

קצת עליי

עמי אור הוא הבעלים של חברת אורמור, בוגר תואר שני במינהל עסקים מטעם אוניברסיטת הריוט ווט מאדינבורו. ב30 השנים האחרונות עסק בעשייה בתחומים מגוונים כתעשייה, מסחר, היי טק, מזון ועוד, ובתפקידים שונים כמנכ”ל, סמנכ”ל שיווק, מכירות ופתוח עסקי. בעל ניסיון רב, בהקמת מערכי שיווק ומכירות בארץ ובחו”ל כולל פתוח שווקים ומוצרים, ניהול מכירות, שיווק בינלאומי. כמו כן בהובלת תהליכי ייעוץ בנושאי אסטרטגיה וחזון, שיווק, מיתוג, מיצוב, בידול, פתוח עסקי, בניהול משרד יח”צ, הובלת תהליכי אימון לאנשים ועסקים, הכנת סקרי שוק ומחקרי שוק, כתיבת תכניות עסקיות ואיתור משקיעים עבור חברות ועסקים מגוונים.

הרגשתי שאני והעסק שלי חשובים לך

דני יקר – רציתי להודות לך מכל הלב על הקשר המקצועי והחברי שנוצר בינינו במהלך עבודתנו המשותפת. יכולתי להתלבט איתך בנושאים רבים הקשורים לשיווק ולהסתייע בניסיונך הרב. הרגשתי שאני והעסק שלי חשובים לך והסיוע שנתת לי נעשה מכל הלב ובהמון אכפתיות. הידע הרב שהענקת לי סייע לי רבות בקידום העסק ועל כך אני מוקירה לך המון תודות. בטוחה שכל בעל עסק לו תסייע ייהנה מלבך הרחב, האכפתיות המיוחדת שלך ומתיבול העבודה בהומור. מעריכה מאוד

קצת עלי

תרפיסטית בתנועה (MA). מומחית בטיפול בתנועה – טיפול נפשי הרואה בגוף ובתנועתו משאב משמעותי להחלמה, ריפוי ושיקום.

 1. טיפול בנשים שעברו טראומה: גירושים קשים, טיפול בנפגעות אלימות במשפחה ופגיעה מינית, אובדן במשפחה, טיפול בדיכאון אחרי לידה, התמודדות עם מחלה קשה וכן טיפול רגשי במצבי מחלה שפוגעת בתפקוד הפיזי או הרגשי.
 2. טיפול תוך-משפחתי: טיפול בנושאים הקשורים לתקשורת אינטימית בין בני הזוג או בינם לבין ילדיהם. ברשותי ניסיון בטיפול במערכות יחסים מתוחות בתוך המשפחה, במצבי נתק או מתיחות.
 3. דימוי ותפיסה עצמית: העלאת הדימוי העצמי של נשים, טיפול על נשיות ומיניות וכן פגיעה בדימוי העצמי המתרחשת לעיתים עקב מחלה. טיפול נוסף אותו אני מציעה הוא עבודה עם נשים על הכנה לזוגיות ראשונה או שנייה.

נעמי שוורץ

במקום בו נגמרות המילים
הגוף מתחיל לדבר

עוגות בשיק

לתת את העצה הנכונה בזמן הנכון

אזרתי אומץ והקמתי עסק מתוק ומשובח העונה לשם “עוגות בשיק”, ומתמחה בפטיפורים מתוקים ומלוחים לכל אירוע. עם המון חששות ומעט מאוד כסף יצאתי לדרך ולמזלי הטוב הכרתי את דני ובחרתי בו לייעץ לי בתחום השיווק.דני כמו דני לא חוסך את דעתו הכנה 🙂 איש כלבבי!
דני כהרגלו תמיד ידע לתת את העצה הנכונה בזמן הנכון , ואולי החשוב מכל- עזר לי לעשות יש מאין:
דני לימד אותי שיטות שיווק בחינם ,ללא הוצאות כספיות, אשר תרמו רבות לחשיפת העסק לקהל לקוחות מאוד רחב בזמן שיא. עצותיו של דני היו לאור בקצה המנהרה לעסק בחיתוליו. אין ספור הזדמנויות היו לי לעשות טעות גורלית ולקחת על עצמי התחייבות גדולה מול יזמים שיווקים, אך דני פעם אחר פעם בעקשנותו ידע להניא אותי מהחלטה מוטעית .דני, תודה שגרמת לי להאמין בעצמי והוכחת לי פעם אחר פעם שיש לי את כל הדרוש כדי להוביל את העסק להצלחה ורווחיות .תודה שהאמנת בי ובעסק , ולימדת אותי שהכול אפשרי! עוד ניפגש בבית קפה המדובר 🙂

בזכותכם אני נהנית מהשיווק של העסק שלי

אל דני פרקש הגעתי כבעלת עסק דווקא לא חדש מבחינת ותק, אבל חדש בצפון. מבחינתי זה היה כמעט כמו להתחיל מאפס. בסבלנות רבה, קשב לצרכים שלי וניסיון אמיתי להבין אותי ואת העקרונות החשובים לי, ליווה אותי דני בייעוץ עסקי שנמשך מספר חודשים קצר יחסית. אני שמחה להגיד ששנה מתום התהליך אני נמצאת בדיוק איפה שראיתי בחזיוני כשהתחלנו. דני לימד אותי לכתוב תכנית עסקית, לדייק ביתרונות שלי ולהעצים אותם, לחשוב מחוץ לקופסה ואפילו.. ליהנות מהשיווק של עסק שלי!

תודה לך דני על הנתינה, הסבלנות והזמינות. נתת לי להרגיש תמיד נוח לפנות אליך גם כשכבר סיימנו את הליווי. אין עוד הרבה אנשים כמוך!

מירב מזרחי

דיקור סיני

צרפתי נוימן מרגרט

בזכותך ראיתי שאני הרבה יותר ממה שחשבתי

תקופה של כשנתיים זכיתי לליווי שלך.
התחלתי ממקום של “לא בטוחה האם מתאים לי או האם בכלל רוצה לעסוק בשיווק של העסק”.
מה שהיה ברור הוא שיש צורך.
מההתחלה ולאורך כך התקופה היית קשוב לקצב שלי…לדרך שלי…לאופן שבו אני רואה את החיים והעסק. תוך כדי לימדת אותי דברים חדשים על העולם העסקי, כיצד הדברים מתנהלים באמת. הידע הרב שלך, היצירתיות, הגיוון, הדייקנות, האיכפתיות,הנגישות,הכוח והאומץ שקיבלתי ממך להעז.
בזכותך ראיתי שאני הרבה יותר ממה שחשבתי, היכולות שלי התרחבו והעולם הפך נגיש בעוד אני מחפשת דלתות שיפתחו את הדרך.
אז בסופו של דבר מצאתי את מה שביקשתי ,היום אני על הסוס שלי ופוסעת בדרכי.
בהערכה רבה ובתודה ענקית.

נכס ,אנושי ומקצועי, רגיש וקשוב לחזון ויכולות ניתוח מקצועיים

במסגרת תכנית ליווי ליזמות עסקית של משרד התמ”ת זכיתי לליווי של מר’ דניאל פרקש
כיועץ מקצועי אשר ליווה אותי לאורך הדרך בפיתוח מיזם עסקי. דניאל התגלה כנכס ,אנושי ומקצועי, רגיש וקשוב לחזון ויכולות ניתוח מקצועיים עם הבנה ותרגום מעשי. לדניאל יכולות ראייה מערכתית לכל היבטיה, השיווקיים ,עסקיים רלוונטיים . כל הליווי המקצועי נעשה ברוח חיובית, הומור ורגישות ל “אני המאמין שלנו” כלקוחות. עלי לציין את הידע והכישורים העומדים לרשותו לניתוח צרכים והשגת יעדים ברמות השונות תוך גילוי מעורבות ואכפתיות לאורך כל הדרך וגם לאחר מכן.

אירן קוכמן פרנקל

יפה אורי
יו"ר י.ע.ל.

רוצה להודות לך על הייעוץ הכוונה והסדר שבצענו בארגון בזכותך

פניתי אליך כדי לעשות קצת “סדר” בארגון י.ע.ל הפועל מזה 35 שנים .
העמותה אשר מפעילה כ-315 מתנדבים הפועלים במחלקות ,במכונים,במרפאות חוץ ועוד.
כמו כן העמותה מפעילה 4 קפטריות הפועלות לרווחת החולה .
הפעלת מערכת כזו דורשת סדר וארגון ברמה גבוהה.
רוצה להודות לך על הייעוץ הכוונה והסדר שבצענו בארגון בזכותך.
תודה על:חלוקת התפקידים,אמנת השירות,המלצה על שימור לקוחות והכנת תקנון חדש.
יישר כוח
שמחתי מאוד לעבוד אתך.

נכס ,אנושי ומקצועי, רגיש וקשוב לחזון ויכולות ניתוח מקצועיים

לפני מספר שנים, כאשר הייתי תקוע עם מספר לקוחות מוגבל וללא התפתחות שיווקית, פניתי אל דני פרקש – מומחה לשיווק אקטיבי.
במהלכן של כמה פגישות הצביע לי דני פרקש על הנקודות העיקריות שבהן עלי לפעול על מנת להגיע לקהל לקוחות רב:

 • התמקצעות והתמקדות בתחומים מסוימים
 • השתתפות בפעילות שיווקית
 • יצירת מעגלי כוח
 • שיווק ממוקד ואקטיבי

יישמתי את הנחיותיו של דני ואני יכול לזקוף לזכותו חלק מכריע לטובת ההתפתחות העסקית והשיווקית שלי.

זאב רשף
ביטוח וחסכון פנסיוני
052-3455523

אלדד קרן
מנכ"ל MICL

ההכנסות שלנו שילש את עצמן

בסיום החונכות והליווי העסקי שלך בחברתנו ברצוני להודות לך מקרב לב על הייעוץ העסקי שהענקת לנו:

 • ההכנסות שלנו שלשו את עצמן
 • קיצצנו בחלק לא מבוטל של ההוצאות שלנו
 • פתחת בפנינו עולם שלם של שיווק אקטיבי שהביא לנו את התוצאות הרצויות
 • בזכותך פתחנו סניף נוסף בארה”ב שאף הוא תורם לחלק נכבד מההכנסות שלנו
 • ליווית אותנו במקצוענות, מסירות, זמינות גבוהה ובסבלנות אין קץ.

על כל זאת נתונה לך תודתנו. אשמח להמליץ עליך לכל בעל עסק שמעוניין לעבור מהפך בעסק שלו.

שהופתעתי כאשר אמרת לי ששיטת השיווק שלך היא לגמרי ללא עלות

חיפשתי הרבה זמן מישהו שימקד אותי ויעשה לי סדר, ויוביל אותי יד ביד לקראת הצלחה ופריצת דרך בעסק הזעיר שלי…קראתי ולמדתי לקחתי סדנאות וקורסים הייתי רשום כמעט ניוזלטר של מיטב הגורואים בתחום השיווק והפרסום, בקיצור היה לי הרבה בלגן בראש.
לפני שפגשתי אותך חשבתי לעצמי שאני יודע הכול על שיווק ופרסום עסק מסתבר שהמשפט מכל מלמדי השכלתי לא נאמר סתם…הגעתי אלך דרך מנוף לעסקים (וזה סוד ההצלחה שלך וזה מה שאתה מלמד אחרים כאחד הכלים החשובים והחזקים ביותר…), האמת שהופתעתי כאשר אמרת לי ששיטת השיווק שלך היא לגמרי ללא עלות.
וכך התחיל לו משא הליווי עם מלא סבלנות והקשבה מצידך ורצון אמיתי שאצליח ותמיד חיוך על פניך.
אז תרשה לי להביע את תודתי במכתב זה, על כלים שנתת והקנתה לי שכמה שהם פשוטים להפליא הם כל כך חזקים ויעילים והכי חשוב ללא עלות כספית, שלעסק בהקמה כל כך חשוב.

אייל מנדלוביץ
מטפל ברפואה תזונתית
מאמן ויועץ לאורח חיים בריא
052-5097770

לוטף עבד
רשת בתי מרקחת בריאות

כשנה לאחר גמר הליווי העסקי שלך, פתחתי סניף נוסף

ברצוני להודות לך על הליווי העסקי שנתת לי. אני זוכר את פגישתנו הראשונה שבה סיפרתי לך על הבעיות הקיימות בעסק שלי. לא ידעתי אז שבעיית המלאי שאיננו מנוהל נכון למשל היא אחת הבעיות הקריטיות אצלי בעסק.

הבעיה הזו יצרה בעיות אחרות בתזרים המזומנים שלי ומנעה ממני להתפתח. כשפתרת לי את נושא המלאי, נפתרו לי גם חלק מהבעיות השוטפות והשיווק צבר תאוצה.

כיום כשנה לאחר גמר הליווי העסקי שלך, פתחתי סניף נוסף בנהרייה והעסקים פורחים. תודה על המקצועיות והמקצוענות, אורך הרוח ועל כל העצות הטובות שנתת לי.

מאבחן מה בדיוק חסר ומשלים את התמונה

שמי אסי ואני המקים והבעלים של “סאמדיי ­ אינטרנט קהילתי”. כמי שבא מתחום הפיתוח הרגשתי צורך בחיזוק היכולות השיווקיות. משום כך פניתי לפני מספר שנים אל דני פרקש לשם ייעוץ בנושאי שיווק העסק.
העבודה עם דני התנהלה בצורה חלקה, והיא כללה מפגשים במשרדי ויציאה יחדיו לשטח. במפגשים קיבלתי
ממנו ייעוץ והדרכה, ובשטח הצגנו יחדיו את המוצר ללקוחות פוטנציאליים. דני יודע להתאים עצמו לכל אדם. ההדרכה והייעוץ שהוא נותן מותאמים באופן אישי לעסק ולבעלים. הוא מאבחן מה בדיוק חסר ומשלים את התמונה. ותמיד בנינוחות ובאווירה טובה. גם היום, כאשר אני נתקל בבעיה שיווקית, אני מפנה את השאלה לדני.
אני ממליץ על דני פרקש לכל עסק, שמעוניין לשדרג את רמת השיווק והמכירה שלו

אסי זק
סאמדיי

נשארתם עם שאלות ? דברו איתנו !

מלאו את פרטיכם בטופס הבא ונחזור אליכם בהקדם עם כל הפרטים, ללא כל התחייבות מצידכם!

  Top